Zapisy:
wt - sob: godz 9.00-19.00
niedz i pon: nieczynne

Małgorzata Adamczyk (Mitek)

TARGÓWEK tel. 500 503 603

Michał Adamczyk

BEMOWO tel.  509 691 181
Strona główna

 

Piękny, zadbany pies jest niewątpliwie wizytówką właściciela. Przyznacie Państwo, że spacer z ładnie wyglądającym pupilem jest powodem do dumy.

 

Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom troskliwych właścicieli, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji: począwszy od czesania, poprzez strzyżenie, trymowanie, skończywszy na profesjonalnych kąpielach.

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z nami, z zakresem świadczonych usług, cennikiem, galerią Klientów oraz wskazówkami dla właścicieli. To wszystko znajdziecie na niniejszej stronie internetowej.

 

 

Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej oferty będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani, a Państwa pupile będą czuły się u nas komfortowo. Tylko w Show-Dog każdy piesek obsługiwany jest przez dwie osoby: groomera i asystenta . To  innowacyjne wśród salonów psiej urody rozwiązanie umożliwia: dopracowanie misternej fryzury pupila, sprawne obsłużenie nawet olbrzymich ras, psów zaniedbanych, psów stwarzających problemy w pielęgnacji dla jednej osoby.

Zapraszamy!

 

 

Małgorzata Adamczyk (Mitek) i Michał Adamczyk

 


Zapraszamy również do odwiedzenia profilu salonów Show-Dog Warszawa na popularnym Facebook`u. Po kliknięciu buttonu "Lubię to" będą Państwo informowani o aktualnościach wprowadzanych przez Administratorów strony. 

 


 

>> Fan Page Show-Dog <<

 


 

 

 
>> AKADEMIA GROOMINGU SHOW-DOG Kursy Strzyżenia Psów <<

 

 

>> KORZYSTANIE Z USŁUG SHOW-DOG OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU <<Aktualności
Akademia Groomingu Show-Dog
2013-11-02

 

Drodzy Absolwenci Akademii Groomingu Show-Dog oraz Osoby zainteresowane szkoleniem,

 

Dziękujemy za zainteresowanie kursami groomingu komercyjnego Show-Dog. Gratulujemy wszystkim naszym absolwentkom i życzymy samych sukcesów i satysfakcji z pracy w zawodzie! Doceniamy Wasz entuzjazm, zaangażowanie, energię. Jednocześnie zachęcamy do dzielenia się swoimi dokonaniami i konsultowania z nami wszystkich niepewności związanych ze stylizacją psów.


Jednocześnie informujemy, że mamy komplet zapisów na szkolenia na bieżący rok. Od marca 2014 roku rozpoczniemy kolejną edycję kursów Show-Dog. Zapisy rozpoczniemy z dniem 02.01.2014 r. Wszystkie dokładne informacje dotyczące przebiegu kursów i rekrutacji znajdują się pod linkiem.

 

 Zapraszamy serdecznie!


Urlop 2013
2013-07-26
Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dniach 25/08/2013 - 07/09/2013 zaplanowaliśmy urlop. Rezerwacje na wrzesień będą przyjmowane do 24/08 oraz od 09/09.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS: Małgorzata Mitek 500 503 603, Michał Adamczyk 509 691 181.

Pozdrawiamy
Małgorzata i Michał

Przeglądaj wszystkie wiadomości