Zapisy:
wt - sob: godz 9.00-19.00
niedz i pon: nieczynne

Małgorzata Adamczyk (Mitek)

TARGÓWEK tel. 500 503 603

Michał Adamczyk

BEMOWO tel.  509 691 181
Strona główna

UWAGA! NOWA LOKALIZACJA SHOW-DOG TARGÓWEK!


Od dnia 1 sierpnia 2014 Show-Dog Targówek zaprasza do salonu
pod nowym adresem: Ul. Krasnobrodzka 12 klatka III. Do końca lipca pracujemy w salonie przy ul. Łojewskiej 3.


Piękny, zadbany pies jest niewątpliwie wizytówką właściciela. Przyznacie Państwo, że spacer z ładnie wyglądającym pupilem jest powodem do dumy.

 

Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom troskliwych właścicieli, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji: począwszy od czesania, poprzez strzyżenie, trymowanie, skończywszy na profesjonalnych kąpielach.

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z nami, z zakresem świadczonych usług, cennikiem, galerią Klientów oraz wskazówkami dla właścicieli. To wszystko znajdziecie na niniejszej stronie internetowej.

 

 

Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej oferty będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani, a Państwa pupile będą czuły się u nas komfortowo. Tylko w Show-Dog każdy piesek obsługiwany jest przez dwie osoby: groomera i asystenta . To  innowacyjne wśród salonów psiej urody rozwiązanie umożliwia: dopracowanie misternej fryzury pupila, sprawne obsłużenie nawet olbrzymich ras, psów zaniedbanych, psów stwarzających problemy w pielęgnacji dla jednej osoby.

Zapraszamy!

 

 

Małgorzata Adamczyk (Mitek) i Michał Adamczyk

 


Zapraszamy również do odwiedzenia profilu salonów Show-Dog Warszawa na popularnym Facebook`u. Po kliknięciu buttonu "Lubię to" będą Państwo informowani o aktualnościach wprowadzanych przez Administratorów strony. 

 


 

>> Fan Page Show-Dog <<

 

 

 

 
>> AKADEMIA GROOMINGU SHOW-DOG Kursy Strzyżenia Psów <<

 

 

>> KORZYSTANIE Z USŁUG SHOW-DOG OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU <<Aktualności
Urlop
2015-08-11
Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dniach 23/08/2015 - 03/09/2015 zaplanowaliśmy urlop.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS: Małgorzata Adamczyk 500 503 603, Michał Adamczyk 509 691 181.

Pozdrawiamy
Małgorzata i Michał


Rezerwacja terminów w Show-Dog
2014-10-30

Rezerwacja wizyt w Show-Dog od X / 2014: 

Salony Show-Dog są otwarte w godzinach zaplanowanych wizyt w dniach: środa, czwartek, piątek, sobota. Terminy wizyt można zarezerwować mailowo kontakt@show-dog.pl lub telefonicznie 500 503 603 (Targówek), 509 691 181 (Bemowo) w dniach środa, czwartek, piątek, sobota.

Uwaga! Nie zawsze możemy odebrać telefon, co wynika ze specyfiki zawodu. Polecamy kontakt SMS z informacją o rasie psa i preferowanymi godzinami pielęgnacji. Oddzwonimy lub odpiszemy w najbliższej stosownej chwili. Zapraszamy serdecznie!


Przeglądaj wszystkie wiadomości