Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2636 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2665 Praca w salonach warszawskich firmy Showdog.
Praca

 

Cześć! Miło Cię gościć w zakładce Praca. :) Tak się fajnie składa, że oferujemy wspaniałą jakość uslug, tworzymy nowe standardy obslugi Klientów i... cały zas się rozwijamy! :) Potrzebujemy Ciebie do pomocy! Dołącz do Drużyny Showdog.

 

Salony Showdog to nie są zwykłe miejsca gdzie pielęgnuje się psy. Wraz z naszymi pracownikami dbamy nie tylko o fantastyczne kreacje, ale również o wspaniale relacje z naszymi podopiecznymi. Jako pierwsi na rynku wprowadzilismy takie innowacje jak: asystent groomera podczas każdej pielęgnacji, pierwsze wizyty zapoznawcze, przedszkole groomingu... Wszystko po to, by wizyta Psa w Showdog byla jak najmilsza i jak najlepsza. Jeżeli podzielasz z nami takie wartości jak: najwyższa jakość groomingu, budowanie relacji z psami i mistrzowska obsluga - to dołącz do naszej drużyny.

Poszukujemy asystentów oraz groomerów w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Najlepej napisz do nas maila, prześlij swoje CV i umów się z nami na spotkanie w jednym z salonów Showdog (szczegóły poniżej).

My nie możemy się doczekać, a Ty? :)

 

 

Właściciele salonów Showdog i Akademii Showdog Małgorzata i Michał Adamczyk

  1. Przedstaw się: co Cię interesuje w tej pracy? skąd bedziesz dojeżdżać? jak jesteś dostepna w tygodniu? jakie masz dodatkowe zajęcia...? Jest sporo pytań, a może masz pytania do nas? Pisz śmiało!
  2. Przygotuj CV, z chęcią Cię poznamy, nie zapomnij napisac w nim o swoim hobby i zainteresowaniach. Wśród czlonków Drużyny Showdog mamy miłośników fantasy, motoryzacji, podróży i oczywiście psów!!!
  3. Wyslij maila i sms najlepiej właśnie tak, bedziemy mieć pewność, że Twoja aplikacja nie bedzie przez przypadek pominięta.
  4. Widzimy się w salonie mamy nadzieję, że spotkamy się w salonie na przesympatycznej rozmowie i dogramy wszystkie szczegóły
  5. Do zobaczenia !!!

Zapisy:
pn - sob:
godz 9.00-19.00
niedz: nie prowadzimy zapisów

TARGÓWEK
Małgorzata Adamczyk

tel 500 503 603
BEMOWO
Michał Adamczyk
tel 509 691 181