UWAGA! NOWA LOKALIZACJA SHOW-DOG TARGÓWEK!

Od dnia 1 sierpnia 2014 Show-Dog Targówek zaprasza do salonu
pod nowym adresem: Ul. Krasnobrodzka 12 klatka III. Do końca lipca pracujemy w salonie przy ul. Łojewskiej 3.


UWAGA! TRZECI SALON SHOW-DOG RACIĄŻ JUŻ WKRÓTCE!

Otwieramy pierwszy pozamiejscowy salon Show-Dog. Dla Klientów z miejscowości Płońsk, Płock, Ciechanów i Mława już na wiosnę 2016 zaoferujemy profesjonalną pielęgnację psów. Już teraz zapraszamy na strzyżenie, trymowanie i kąpiele.
 

Piękny, zadbany pies jest niewątpliwie wizytówką właściciela. Przyznacie Państwo, że spacer z ładnie wyglądającym pupilem jest powodem do dumy.

 

Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom troskliwych właścicieli, oferujemy szeroką gamę usług z zakresu pielęgnacji: począwszy od czesania, poprzez strzyżenie, trymowanie, skończywszy na profesjonalnych kąpielach.

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z nami, z zakresem świadczonych usług, cennikiem, galerią Klientów oraz wskazówkami dla właścicieli. To wszystko znajdziecie na niniejszej stronie internetowej.

 

 

Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej oferty będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani, a Państwa pupile będą czuły się u nas komfortowo. Tylko w Show-Dog każdy piesek obsługiwany jest przez dwie osoby: groomera i asystenta . To  innowacyjne wśród salonów psiej urody rozwiązanie umożliwia: dopracowanie misternej fryzury pupila, sprawne obsłużenie nawet olbrzymich ras, psów zaniedbanych, psów stwarzających problemy w pielęgnacji dla jednej osoby.

Zapraszamy!

 

 

Małgorzata Adamczyk (Mitek) i Michał Adamczyk

 


Zapraszamy również do odwiedzenia profilu salonów Show-Dog Warszawa na popularnym Facebook`u. Po kliknięciu buttonu "Lubię to" będą Państwo informowani o aktualnościach wprowadzanych przez Administratorów strony. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>> KORZYSTANIE Z USŁUG SHOW-DOG OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU <<

 

Aktualności
Urlop 2016
2016-08-05
Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dniach 04/09/2016-20/09/2016 zaplanowaliśmy urlop.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt SMS: Małgorzata Adamczyk 500 503 603, Michał Adamczyk 509 691 181.

Pozdrawiamy
Małgorzata i Michał

Awaria telefonu
2016-04-27
Szanowni Państwo, dziś (środa 27/04) po 14.00 uległ awarii telefon groomerki Małgorzaty Adamczyk. Wszystkich, którzy próbowali się kontaktować przepraszamy i prosimy o ponowny kontakt. W tym czasie było prowadzonych kilka korespondencji dotyczących rezerwacji wizyt. Niestety zostały utracone, bez wiążących terminów. Pozostaję do dyspozycji pod aktualnym numerem 500 503 603.

Przeglądaj wszystkie wiadomości

Zapisy:
wt - sob: godz 9.00-19.00
niedz i pon: nieczynne
Małgorzata Adamczyk (Mitek)

TARGÓWEK tel. 500 503 603
Michał Adamczyk
BEMOWO tel.  509 691 181

Michał Adamczyk
Show-Dog RACIĄŻ już wkrótce!
Do nowego salonu zapraszamy klientów
z Płońska, Ciechanowa, Płocka i Mławy.