Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2636 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/adamczyknet/domains/show-dog.pl/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/UnitOfWork.php on line 2665 Pielęgnacja psów - Małgorzata i Michał Adamczyk
O Nas

Zapraszamy do zapoznania się z marką Showdog

Nazywamy się Małgorzata i Michał Adamczyk, jesteśmy certyfikowanymi groomerami  z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.  Nasze wykształcenie jest bezpośrednio związane ze zwierzętami, ukończyliśmy bowiem Zootechnikę na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się ze stworzoną przez nas siecią salonów Showdog. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszej oferty będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Stworzona przez nas marka Showdog istnieje na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Nieustannie rozwijamy się i udoskonalamy, aby spełniać Państwa oczekiwania w zakresie profesjonalnej pielęgnacji psów. Przez te wszystkie lata wypracowaliśmy 6 Złotych Zasad, aby nasze usługi zasługiwały na „Szóstkę”. Oto one:

 

I Tylko jeden Pies-Klient w pracowni w trakcie pielęgnacji

Salony Showdog nie są „fabrykami” psiej urody, pracowniami wielostanowiskowymi, nie mamy poczekalni pełnej klatek. To nie nasz styl pracy. Nasze salony to kameralne i przytulne miejsca. Cała uwaga groomera skupia się na Piesku, który jest w danym czasie obsługiwany. W trakcie pielęgnacji Państwa Pociechy nie ma w salonie innych zwierząt, ani obcych ludzi, którzy mogliby go rozpraszać, pobudzać czy straszyć. Marginalne wyjątki stanowią sytuacje, kiedy Klient spóźnia się z odbiorem Pieska (prosimy o punktualność).

Klient na stole groomerskim to priorytet, dlatego też z góry przepraszamy za ewentualne nieodbieranie telefonów. Podczas pielęgnacji ograniczamy rozmowy telefoniczne, preferujemy kontakt SMS. Zawsze odpisujemy lub oddzwaniamy pomiędzy przyjmowanymi Klientami. Wszystko po to, by nie rozpraszać psa w trakcie pielęgnacji i ograniczyć niepotrzebny stres.

II Jeden pies pod opieką dwóch osób – Groomera i Asystenta

Zdolny psi fryzjer pracujący w skupieniu wraz z asystentem to gwarancja fantastycznej kreacji i dobrego samopoczucia  Państwa Pupila. W salonach Showdog stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość stylizacji. Aby dopracować misterną fryzurę Pupila bardzo często nieoceniona jest pomoc asystenta. To osoba, która podtrzymuje, uspokaja i głaszcze pieska. Ale to oczywiście nie wszystko… Pomaga w sprawnym obsłużeniu nawet olbrzymich ras, psów zaniedbanych, zalęknionych czy nadpobudliwych. Dzięki obecności asystenta Psy w naszych salonach czują się bardziej komfortowo, ponieważ został ograniczony do minimum problem przywiązywania Psów. Pojedynczy groomer stosuje różne „patenty” do unieruchomienia Psa, my zaś rozwiązaliśmy tę kwestię w sposób bardziej przyjazny dla zwierząt.

III Bezpieczeństwo sanitarne i eliminacja zakażeń międzygatunkowych

W salonach Showdog używamy najwyższej klasy preparatów odkażających likwidujących w 30 sekund grzyby, bakterie, prątki , wirusy otoczkowe i rota a także profesjonalnych sterylizatorów UV. To powinno być standardem we wszystkich salonach. W Showdog poszliśmy o krok dalej. Dedykujemy nasze usługi wyłącznie dla psów, nie przyjmujemy  innych zwierząt: kotów, świnek morskich, królików również w trosce o bezpieczeństwo sanitarne. Eliminujemy możliwość przeniesienia patogenów niespecyficznych dla gatunku, a mogących stać się problemem zdrowotnym dla psów.

IV Bogate i różnorodne portfolio

Jaki groomer, takie jego portfolio! Umiejętności manualne psiego fryzjera można poznać przede wszystkim po jego  portfolio. Naturalnym jest, że każdy artysta w tym także fryzjer pragnie pochwalić się swoimi dokonaniami. Showdog posiada najbogatszą i najbardziej różnorodną galerię psich stylizacji w Warszawie. Ponieważ pragniemy pokazać Państwu kunszt i precyzję naszej pracy fotografie wykonujemy studyjnym sprzętem. „Diabeł tkwi w szczegółach”, dlatego zarówno same fryzury, jak i zdjęcia muszą być dokładne! W Showdog dbamy nie tylko o fachową pielęgnację, ale także o dobre samopoczucie Psich Klientów. Bezstresowe podejście, obecność asystenta, talent psich fryzjerów przekładają się na wspaniałe zdjęcia. A tylko zadowolone czworonogi z dumą prezentują nowe kreacje. Doskonale to widać w naszych metamorfozach!

V Stylizacje w oparciu o wzorzec FCI lub wypracowany styl Groomingu Komercyjnego Showdog

Psy pielęgnujemy według powszechnych norm FCI lub zasad groomingu komercyjnego, które wypracowaliśmy w trakcie 8 lat pracy z Państwa Pupilami, uważnie dostosowując się do potrzeb i gustów. W wypracowanym przez nas stylu króluje elegancja, precyzja i zachowanie proporcji.  Nie kopiujemy obcych kreacji, często nienaturalnych i nieharmonijnych. Zapraszamy do obejrzenia  naszego portfolio. Jesteśmy przekonani, że znajda Państwo stylizację odpowiednią dla Państwa Pupila.

VI Szczęśliwy Groomer to najlepszy Groomer!

Groomer uśmiechnięty, zadowolony i spełniony w swojej pracy to pierwszy krok do wspaniałych relacji z czworonożnymi Klientami. Założenie przez nas salonów Showdog nie było przypadkowe. Pracę w tej branży wybraliśmy z pełną odpowiedzialnością i nieustannie darzymy ją entuzjazmem. Wykształcenie wszystkich psich fryzjerów Showdog jest bezpośrednio związane ze zwierzętami – Państwa Pociechy są przyjmowane przez magistrów i inżynierów Wydziału Nauk o Zwierzętach Warszawskiej SGGW. Dbamy także o rozwój osobisty, manualny i aktywność w wolnym czasie, który często wypełniają nam zwierzęta: konie (jazda konna), ptaki (ornitologia) i oczywiście psy.

 

 

 

 

 

 

 

Służymy Państwu całą naszą wiedzą i umiejętnościami z zakresu pielęgnacji psów

Małgosia i Michał

 

Zapisy:
pn - pt:
godz 9:00-19:00
sb: 9:00-14:00

TARGÓWEK
tel 500 503 603
BEMOWO
tel 509 691 181
RACIĄŻ
tel 500 503 603